İzmir Klima montaj servisi

 

 

 

KLİMA MONTAJ SERVİSİ

 

 

 Klima tamir bakım montaj ve  de montaj klima söküm takım klima montaj ücretleri klima servisi ve şu markalara klima bakım  monta  işlemi vermektedir. arçelik klima montaj bakım servisi beko klima montaj bakıkm servisi altus klima montaj bakım servisi bosch klima montaj bakım servisi siemens klima montaj bakım servisi fujitsu klima bakım montaj servisi mitsubıschı klima bakım montaj servisi samsung klima montaj bakım servisi rubenis klima montaj bakım servisi demirdöküm klima montaj bakım servisi midea klima montaj bakım servisi hizmeti vermektedir.söküm takım klima yer değişimi gibi işlemler en kısa surede sorunsuz hal edilmektedir. İzmir in semtlerine servis araçlarımız siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için merkez servis anlayışıyla  ve güler yuzlu hizmet kaliteli işçilik hizmetiyle evinizde ve işyerinizde bulunan butun  cihazlara 1 yıl işçilik ve malzeme garantisi vermektedir.

 

İZMİR  YETKİLİ  KLİMA MONTAJ SERVİSİ   489 8 474

 

 

 

KLİMA MONTAJ ÜCRETLERİ

 

KLİMA  YER DEĞİŞTİRME
KLİMA Btu
BEDELİ
SERVİS
SERVİS
SERVİS
Kısa Mesafe
Uzun Mesafe
Şehir Dışı
Klima İç
Sök - Tak Fiyatı
 
 
9000 - 12000 Btu
80,00 TL
 TL
20,00 TL
40,00 TL
Split Klima Dış Ünite
Sök - Tak Fiyatı
 
12000 - 18000 Btu
90,00 TL
TL
20,00 TL
40,00 TL
Split Klima İç Ünite
Sök - Tak Fiyatı
 
18000 - 24000 Btu
110,00 TL
 TL
20,00 TL
40,00 TL

 

NOT: Klimalarda kullanılabilecek malzeme Fiyata tabi değildir kullanılacak malzeme vb ürünler için yer tespiti den gerekli şartlarda müşteri bilgisinde  ilave edilir

KLİMALARINIZIN SÖKUM TAKIMLARINI GARANTİLİ BİR ŞEKILDFE YAPIP SİZE EN İYİ VE EN GUVENİLİR HİZMETİ SUNMAK İÇİN BURDAYIZ: SIZIN VE AİLENIZIN KLİMALRINI BAKIM ONARIM TAMİR SERVİSLİĞİNİ VEREN SAYILI VE GÜVENİLİR FIRMALAR ARASINDA YER ALMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ.KLİMA BAKIMI DİYINCE AKLA GELEN FİRMAlAR ARASINDA YER ALMAMIZIN EN BUYUK GÖSTErGESİ GEçMİŞTEN GElEN PROFESYONELLIKVE GUVEnLIK HİZMETLERİDİR.

 

 

HİZMET VERİLEN MARKALAR

 

 

arçelik logo          beko logolarrı   cestel logoları

 

bosch logosu   sıemens logoları    aeg logoları resımler

 

 

Firmamız tarafından klimalarınızın sökum takım işlemleri en iyi ve sizin en çok istediğimiz şartlalr klimalarınızın montaji yapılmaktadır. klimalarınızın montajı için yapmanız geren numaralarımızı aramanız yeterlidir. Klimanızı evinizden alıp en uygun şartlarda klimalarınızın borularını kırmadan söküm sırasında klimanızdan çıkan parçaları tek tek  toplayıp bunları bir hazneden topluyoruz daha sonra klimalarınızın iç ve diş ünütelrınız söküm söktukten hemen sonrada araç içinde sıtreçlıyerek takım yapılcak yere herhangı bir çizilme olmadan urunde montajını yapıyoruz.klimanızın takımı yaparken sızın ve  ailenızın  sağliğina zarar vermicek ve klimanın en uygun perfonsmanda çalişmasını sağlaya bilcek en uygun yere montajını yapıyoruz. klimanızın montajı bittip çaliştirma işlemınde klimanızın bakıma veya gaz sarjına ihtiyaç duyup duymadığını ölçüp size bilgi veriyoruz . eğer klimanızda gaz eksılmesı varsa eksılme mıktarına göre gaz sarjı yapıyoruz. ve çalişir durumda teslım ediyoruz.

 

 

 

 

İzmir servis merkez adresimize ait resmi sitemizin  adres bölgılerıne bakrak sizler için klimalarınızın tamir bakım onarım işlemlerını kısa surede profesyonel eibimiz tarafından yapılmaktadır. tamir bakım onarım hizmeti sunulmakla birlikte  teknıks ervis ağıyla sizin ve  sevdiklerınıızın ürünlerıne en kısa surede teknıık servis imkanı sağlaya biliyoruz.Tamirat larımızın yapılan işlemelr veya teknık servis ağlarına  kısa surede hemen  ulaşabilmektesinizi. böylelıkle ürünlerınızı  arızaları kısa surede özume ulaşmakta ve sızın aletlerınızden mahrum kalmanız en  kısa zamana yayılmaktadir.Tamırat  denınce akal gelmekten mutluluk duymaktayız. Klimalarınızın sökum takım onarım tamırat ve işçilik için  numaralarımızı arayıp bizden teknık destek alabilirsiniz. Klimalarınızı sökum istediğniz adrese takılmasını  klimalarınızın bakım  larınız dezenfekte ilaçlama sistemi ile yıkayıip  temiz bir hava üflemesını  sağalya bilirsiniz. tamırat bakım onarım için aramanız bizi yeterlidir. teknık servis ımkanı sağlayarak  urunlerınızde meydana gelebilecek onarım tamırat işlemlerını en kısa surede çözüme sunulmaktadır..

 


Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi