İzmir Klima bakım servisi

klima bakımı servisi, klima petek

 

servis merkeziİZMİR KLİMA BAKIM SERVİSİ

 

 

Klima bakım servisi ile klimanızın ömrünü uzatarak sizi yarı yolda bırakmamasını sağlıyoruz. İzmir bölgesinde klima bakım uzman kadromuzla sizlere en kısa surede çözüme sunulmak üzere sizlere hizmet sunmaktadır.Klima bakımı sağlığınız ve mutluluğünüz için önemli bir işlemdir. Klimanıza yapcağiniz bir bakım ile daha verimli çalişmasını sağlayabilirsiniz. Hemen firmamızı arayarak klimanıza detaylı klima bakımı, normal klima bakımı gibi işlemleri isteyebilirsiniz.

 

Merkez klima servis hizmeti ile semt bölge ayırt etmeden klimanıza bakım yapıyruz, bakım yapılcak klimanın marka model fark etmeden her türlü hijyen ve teknik uzmanlıkta klima bakım sunulmaktadır.Lider klima marklarına hizmet vermekte olan personelimizle klima bakımı çok daha kolay bir seyir almaktadır. Başlıca hizmet verdiğimiz klimalar ise; arçelik klima bakım servisi, ferroli klima bakım servisi, midea klima bakım servisi, denki klima bakım servisi, zibro klima bakım servisi, york klima bakım servisi, bölge klima servisi, merkez klima servisi, ucuz klima bakım servisi, hızlı klima bakım servisi, gibi hizmet sunulmaktadır., 

  +     +

 

İç Ünüte Temizliği             Diş Ünite Temizliği            Genel Kontrol  

 

 

İZMİR YETKİLİ SERVİS NUMARAMIZ   489 8 474

 

 

 

KLİMA BAKIMI NEDEN YAPTIRMALIYIM  klima hava dolaşımı, klima logo

Klima cihazları iç ve dış ortamda değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez bakım yapılması son derece önemlidir. Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artacaktır.


KLİMA BAKIMI YAPILAN CİZHAZLARIN AVANTAJLARI

Klima Bakımı Yaptırdığınızda cihazınızda verimlilik artar
Klimanız bakım yaptırmanız durumunda enerji tasarrufu sağlar
Ortamdaki kötü kokuları ve bakterileri temizlemekte daha etkili olur  KLİMA BAKIM SERVİSİ logo
Sık sık arıza yapmasının önüne geçmiş olursunuz ( Klimanız daha uzun ömürlü olur.)
İç ünitede mikrobakteriler oluşmaz
Klimalarda tam ve kaliteli bir bakımda yapılması gereken işlemler

Klima İç kondesrerin  ( petekleri ) tozlarının ilaçlı su ile Temizlenmesi
Klimanın gaz basıncı ve gaz bağlantı rekorları kaçak  kontrolunun  edilmeli

 

 

 

klima bakımı ve önemi

 

 

 

 

 

 

Klima bakım onarım servisi olarka iizmir bölgesınde teknık servis imkanı sağlıyoruz. izmir bölgesınde tamırat bakım onarım hizmeti vermekteyiz.tamrat  işlemlerı için firmamızı arama yaparak  bize ulaşabilirsiniz. teknık bilgilendırma onarım tamırat bakım servisliği sunulmaktadır.


Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi