izmir Fırın ve Ocak Servisi

İZMİR FIRIN VE OCAK TEKNİK SERVİSİ

 

İZMİR FIRIN VE OCAK TEKNİK SERVİSİ olarak siz muşterilerimize yılların deneyımıyle hizmet vermekte olan AKGÜL TEKNİK servisimiz.Birçok markayla sizler hizmette  bulunmaktadir. Detaylı bilgiler için iletişim kutusundan irtibat numaralarımızı arayıp veya email yoluyla mesaj atıp sizi aramızı sağlaya bilirisiniz. arçelik servisi  beko servisi  altus  servisi vestel servisi hotpoint arıston servisi regal servisi simfer servisi samsung servisi siemens  servisi  gibi daha bir çok markayla  siz muşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

İzmir fırın ocak servisi olarak ocaklarınızın doğalgaz dönüşümlerini yapmakta fırın ve davlumbazlarınızın tamir bakım onarımını üstlenmektedir. izmir fırın ocak servisi  olarak izmirin butuns emtlerıne teknik servis hizmeti veren firmamız yapılan işçlik ve  parça değişimlerıne  1yıl garrantı vermektedir.

 

İZMİR BÖLGESİNDE FİRİN SERVİS NUMARALARIMIZ 489 84 74

 

 Bizi gunun her saatinde arayarak teknik destek alabılırsınız.

 

Ocak Fırın veya ankstre set ocaklarınızın bakım onarımlarını yapmakta olan akgül teknik servisimiz ile sizlerleyiz. Ocağiniz çalişmıyor veya fırınınız tam ısıtmıyorsa, bizleri arayarak sizlere elemanlarımızı gönderip sorunlarınızı çözmekteyiz. Böylelıkle akşam yemeğinizi geçe olmadan yiyeceksiniz. Fırınların genel bakımları, ocakların enjekorlerının temizliği gibi bir çok işlem gerçekleştirmekteyiz.

 

     


Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi